autor:

Newyorkská vlasová stylistka Saya Hughes - účesy které ohromí

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Newyorkská vlasová stylistka Saya Hughes - účesy které ohromí

New York je městem, kde ne vás inspirace dýchá ze všech koutů. V New Yorku žije a tvoří i vlasová stylistka Saya Hughes. Saya vyrůstala v rodině hudebníků a to silně napomohlo tomu, že její práce jsou ovlivněny uměním, hudbou, vintage módou a jak sama říka, jejími kočkami.

THE CAT LADY umělci: Pamela Reed + Matthew Rader styling: Aki Maesato účesy: Saya Hughes Vyrůstala v Tokiu, kde i s kadeřnickou praxí začala a její vývoj se přesunul k vytváření účesů a make-upu jako freelance stylistka. Pracovala jako asistentka v newyokském salonu Garren a nyní stříhá pro salon Fringe. Její práce je zaměřena na česání pro focení, umělecké projekty, krátké filmy a televizní pořady. Avšak nejvýraznější částí její tvorby jsou účesy a styling pro newyorkské performery a umělce, mezi které můžeme jmenovat Lady Starlight a fotografy Pamelu Reed a Matthew Radera.

Saya Hughes 001

Prohlédněnte si účesy a styling, které vytváří talentovaná Saya Hughes

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál