autor:

17 portrétů soutěžících ze světového šampionátu v úpravě vousů a knírů 2014

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
1
17 portrétů soutěžících ze světového šampionátu v úpravě vousů a knírů 2014

25. října letošního roku se v oregonském Portlandu konal šampionát v nejlepší úpravě kníru či vousů. Vše zdokumentovali a zachytili fotografové Greg Anderson Craig Mitchelldyer a díky jejich snímkům se můžeme na výsledky soutěže podívat zblízka.

Zúčastnilo se přes 300 mužů z USA, UK i Kanady, kteří bojovali o prvenství v osmnácti (!) kategoriích a absolutní vítěz získá poukaz s placenými výlohami na cestu do rakouského Leogangu, kde se uskuteční světový šampionát v roce 2015. Tento rok zvítězil Madison Rowley z prvního snímku v následující fotogalerii.

Každá z kategorií má svá vlastní pravidla, předpisy a podkategorie a ty jsou pojmenované podle svých slavných nositelů / tvůrců. Například Dali Moustache podle Salvadora Dalího. Některé umožňují použít pomůcky: vosk, lak na vlasy atd., naproti tomu další to striktně zakazují. 

Soutěžící z minulého ročníku si můžete prohlédnout TADY.

 

Fotografie: Greg Anderson, Craig Mitchelldyer

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist