autor:

Basilejský vlasový salon Nafi

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
Basilejský vlasový salon Nafi
V jaksi předvídatelném trendu, vlasová studia v poslednéch deseti letech upadla celkovědo trendu kde se oběvují pouze bílé ploch, nábytek jako z nemocničních zařízeních a celkově velmi chladný a bezduchý vzhled bez osobitého výrazu. Říká se že je to proto aby vlasový stylista měl dostatek světla ,prostoru a co nejméně rušivých prvků odvádějících pozornost od práce. Ale co touha zákazníka po příjemném, teplém a pozitivně stimulujícím prostředí salonu. Vypadá to že švýcarští designéří ze studia Zmik na to našli odpověď.

vintage výstřížky z Vogue od roku 1920 do současnosti

nafi hairsalon 001

Recepce Basilejského Vlasového studia Nafi ma zdi a strop kompletně pokryté vintage výstřížky z Vogue od roku 1920 až do dneška, okopírovanými na balící papír pro umocnění výrazu. Podlaha je v ryze přírodním odstínu. Naopak studio je spektakulární protiklad, kde se oběvuje minimalistický kovový nabytek a všudepřítomná bílá barva, pro maximální výkony vlasových stylistů. Oba prostory , každý plnící svůj danný účel, jsou tak odděleny ostrou linií aniž by celek ztrácel ze svého půvabu.

Basilejský vlasový salon Nafi

fotografie: Eik Frenzel

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál