autor:

"Beard Baubles": Když charita v podobě mini vánočních koulí naaranžovaných v mužských vousech pomáhá i baví

kategorie:
Hairstyling - vlasy a účesy
publikováno:
počet komentářů:
0
"Beard Baubles": Když charita v podobě mini vánočních koulí naaranžovaných v mužských vousech pomáhá i baví

Každý rok posílají reklamní agentury svým klientům bláznivá vánoční blahopřání, aby co nejoriginálněji předvedly svou kreativitu. Jedna z nich, Grey London, se letos rozhodla spolupracovat s designéry Mikem Kennedym a Pauline Ashford přišli s nápadem, který nyní vyrostl v něco mnohem důležitějšího, většího a zásadnějšího.

S výsledkem byli totiž tak spokojeni, že se rozhodli prodávat svůj nápad - vánoční koule v mini provedení naaranžované v mužských vousech, pro charitativní účely. Celý výtěžek jde na Beard Season, australskou charitu, která se snaží zvýšit povědomí o rakovině kůže.

Beard Baubles mají své vlastní internetové stránky a prodávají se za $ 7,80 / balíček. Ten zahrnuje 14 různobarevných ozdob, deset velkých a čtyři malé. Vzhledem k vysokému zájmu jsou nyní vyprodány, ale každým dnem by měly být znovu k mání.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál