autor:

Tento týden Praha ožije módní akcí roku: Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2015

kategorie:
Fashion-Week
publikováno:
počet komentářů:
0
Tento týden Praha ožije módní akcí roku: Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2015

Významnou poctou březnovému Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu je účast dvou klíčových světových módních médií – webu style.com a online magazínu Nowfashion.

Během víkendu 21. a 22. března se ale Praha a zejména módní nadšenci mohou těšit i na další osobnosti, jež se pravidelně objevují na nejvýznamnějších světových módních týdnech. 

 

Filip Hrivňák, tvář Versace

Hvězda světového formátu se objeví přímo na přehlídkovém mole. Nejúspěšnější slovenský model současnosti, Filip Hrivňák, aktuální tvář reklamní kampaně značky Versace a vítěz kategorie Objev roku 2014 v prestižní soutěži Model of the Year (MOTY) se stane jednou z atrakcí vrcholného večera módního víkendu, závěrečné nedělní přehlídky ve 21h.

MBPFW Filip

Nowfashion, Jessica Michault & Guillaum Roujase 

Zástupci internetového portálu Nowfashion, který exkluzivně v reálném čase přenáší přehlídky z módních týdnů v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži, se přijedou seznámit s českou módní scénou a vybrané přehlídky budou na Nowfashion živě přenášet.

 

Style.com, Adam Katz Sinding

Původem kalifornský fotograf samouk Adam Katz Sinding se profesionálně zabývá  fotografováním kompozičně dokonalých a barevně působivých módních momentek z ulice.

Deset let žil v Seattlu, poté působil v Paříži a na posledních pět let přesídlil do New Yorku, odkud téměř nepřetržitě cestuje za různými módními událostmi po celém světě. Adam přijíždí vytvořit streetstylovou fotoreportáž pro jeden z nejsledovanějších módních webů na světě, style.com.

 

Dandy Diary, David Kurt Karl Roth a Carl Jakob Haupt

Na jarní pražský módní víkend přijali pozvání také autoři výrazného berlínského módního blogu Dandy Diary, jeho zakladatel a novinář David Kurt Karl Roth a spoluautor Carl Jakob Haupt. Autoři blogu především o pánské módě, životním stylu a aktuálním dění jsou známí rovněž pro různé umělecko-kritické akce týkající se módy.

 

Teaser

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál