autor:

RED Valentino F/W 2013 - bonbonek prvního dne Fashion weeku v New Yorku

kategorie:
Fashion-Week
publikováno:
počet komentářů:
0
RED Valentino F/W 2013 - bonbonek prvního dne Fashion weeku v New Yorku

RED Valentino F/W 2013 - bonbonek prvního dne Fashion weeku v New Yorku h

Je jako stvořená pro lolitky i slečny s touhou zahrát si na moderní princeznu. Nová kolekce RED Valentino F/W 2013 se odtajnila v rámci prvního dne módního týdne v New Yorku.

 

V kouzelném světě Jeníčka a Mařenky se ocitnete při prohlížení nové zimní řady odnože známého módního domu Valentino RED. Takový koncept ji provází už od prvního počinu na zimu 2012 - cílem je sladkost, ale přitom ne rokokově směšnost, návrat k historické eleganci pro mladé dívky, ale přitom ne zcela zakrývající cudnost. Pierpaolo Piccioli a Maria Grazia Chiuri, kreativci domu Valentino, naplňují tento záměr každou sezónu s jiným tématem, i když ho stále drží v naprosto stejném duchu.

Skrz celou zimní kolekci prosakuje inspirace onou pohádkou o dětech zlákaných perníkem a s ní z klasických ilustrací známý folklór - motiv výšivky, krajka, ozdobné vlnovkové lemy, přírodní i geometrické žakárové vzory,květinové aplikace a nechybí ani typicky krojové živůtky či nabírané sukně. Ničemu nic neubírají ani podkolenky, lakovky s aplikacemi nebo boty vysoké pod kolena, které svým lesklým povrchem téměř evokují holinky.

Šaty, sukně, halenky i kabátky se budou zaručeně hodit všem dcerám nejvyšší smetánky. Neustále přítomný romantický podtext se v kolekci projektuje do denních i večerních modelů a společně s kompletním naplněním chtíče současných mladých dam - dvojice návrhářů mezi čarovně dívčí materiály přidala i džínovinu - dává dohromady celek, do nějž je snad nemožné se nezamilovat. Totiž i těm, kteří v realitě vyznávají zcela odlišný styl oblékání, se řada zajisté promítne do těch nejkouzelnějších snů.

 

RED Valentino F/W 2013
fotografie: ©Valentino

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál