autor:

Co je nového na London Fashion Weeku?

kategorie:
Fashion-Week
publikováno:
počet komentářů:
0
Co je nového na London Fashion Weeku?

lfw

London Fashion week podzim/zima 2011 se stává centrem digitálně-kreativních inovací. Již v roce 2009 britská módní rada zahájila svojí digitální inovační strategii, kterou pozici Londýna jako lídra v oblasti módy. Tato digitální inovační strategie si klade za cíl využít technologii a kreativitu k podpoře britských návrhářů. Představena byla například technologie pro živé streamování z přehlídkového mola, které se skrze internet dostává přímo ke globálnímu publiku.

Tento London Fashion Week, konající se od 18.února 2011, přináší navíc módu pro mnohem širší publikum po celém Londýně. Na obrazovkách v metru běží video upozorňující na London Fashion twitter týden. Dále venkovní LED obrazovky ve dvoře u domu Somerseta zobrazující dění a živé vysílání z přehlídek za denního světla. Burberry Prorsum show byla živě přenášena na 32m velké digitální obrazovky na Piccadilly Circus. Další novinkou je London Fashion Week mobilní aplikace, která přináší real-time přenosy módních show a aktualizace novinek z přímo z centra dění. BFC digitální inovační strategie si klade za cíl využít tyto technologie a kreativitu k podpoře britských návrhářů.

predel-dekor

Další z novinek pro právě konající se fashion week je návrat Temperley London do Londýna. Alice Temperlay se ke svému desátému výročí značky přesunula z New Yorku zpět do svého rodného Londýna aby zde oslavila kulturní dědictví značky, v neděli 20.února proběhla ojedinělá runway show v atriu britského musea, kde se show stala netradiční podívanu.

 

TL

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál