autor:

Bottega Veneta jaro/léto 2011 | Milan Fashion Week

kategorie:
Fashion-Week
publikováno:
počet komentářů:
0
Bottega Veneta jaro/léto 2011 | Milan Fashion Week
Jedna z největších světových událostí věnované pánské pret-à-porter na jaro/léto 2011 je tady. Sledujte denně nespočetně nových pánských outfitů od hvězdných designérů prezentovaných na Milan Fashion Weeku probíhajícím od 19. do 22 června.

Bottega Veneta jaro/léto 2011, muži

Jako první kolekci pro muže z milánského fashion weeku na jaro/léto 2011 vám přinášíme značku Bottega Veneta. Kreativní ředitel Thomas Maier nadále prozkoumává hranice mezi looky pro volný čas a pro formální příležitosti. Kolekce je volná, ale pevně zaměřená na vyváženou kombinaci sportovní estetiky a promyšlené klasické pánksé krejčoviny. Bottega je známá svým nekompromisním výběrem těch nejlepších materiálů, a u této kolekce tomu není jinak. Luxusní kůže v mnoha variantách, perforovaný semiš a ultra jemná kůže Nappa jsou doplněny moderními tkaninami jako lehký nylon, žerzej a další lehké typy bavlny. Sám Thomas Maier ke kolekci říká: "Je to o výkonu a možnostech, o tom co se stane, když kombinujete materiály a techniky novými způsoby. Začali jsme klasickou krejčovinou, protože to je to, co definuje siluetu. Potom už jsou možnosti takřka neomezené a stává se to otázkou osobního stylu." Tato garderóba luxusního cestovatle dostala ten správný Bottega spád s použitím monochromního schematu barev jednotlivých modelů jako petrolejově modrá, olivově zelená, vínová, a samozřejmě bílá, pískově béžová a šedá. S Maierovým výběrem modelů z celé severní i jižní Ameriky byl výsledek více než stylový.

Bottega Veneta, jaro/léto 2011 023

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál