autor:

"Výjimečný" spot pro T by Alexander Wang

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
"Výjimečný" spot pro T by Alexander Wang

 

Výjimka potvrzuje pravidlo. Pravidlem je v tomto případě fakt, že módní videa a zejména upoutávky k novým kolekcem bývají seriózní a řešená až umělecky. Vyjímku tvoří nový spot k jarní kolekci linie T od Alexandera Wanga, po jehož skončení nebudete vědět, zda se smát, či se brát za hlavu.

 

V hlavní roli se pohybuje jako nová prodavačka po Wangově obchodě komička Anjelah Johnson, která pro tuto příležitost oživila charakter sprosté a protivné zaměstnankyně fast foodu Bon Qui Qui. Nespokojené zákazníky hrají osobnosti módního a uměleckého světa - modelky Alessandra Ambrosio a Shannan Click, rapper A$AP Rocky, obchodník a komentátor Simon Doonan či herečka Natasha Lyonne.

Některé produkty z Wangovy dostupnější řady se ukážou, pozornost to přitáhne, mise reklamy je splněna. Rozporuplné reakce ale zůstávají. Jak se líbí spot vám?

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál