autor:

Video ze zákulisí přehlídky D&G s lekcí italské gestikulace v podání hvězd mužského modelingu

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Video ze zákulisí přehlídky D&G s lekcí italské gestikulace v podání hvězd mužského modelingu

Gesta doplňující jejich nádhernou, libozvučnou řeč, jsou pro Italy stejně tak důležitá jako pro nás ostatní vzduch k dýchání. V zákulisí přehlídky Dolce & Gabbana se Benu Taylorovi a Alessii Gargiulo podařilo několik hvězd mužského modelingu přemluvit k natočení velmi vtipného videa na téma: "Jak správně gestikulovat jako Ital." 

Konečně tak budete moci například v italské cukrárně docenit jejich zmrzlinu ("Perfektní!"), řidiči v autě za vámi na italské křižovatce vyřídit, že vteřina čekání na semaforu ho nespasí ("Uklidni se!") a nebo se v klubu pomocí gest dobrat k řešení situace zadaný/nezadaný toho krásného muže, co tam postává v rohu ("Jsou pořád ještě spolu?"). 

Kurz italské gestikulace pod vedením Noaha Millse, Tonyho Warda, Evandra Soldatiho, Mariana Ontanona a dalších si můžete pustit a užít právě zde. 

 

VIDEO:

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál