autor:

Video: Umí modelky pouhým "Dolce&Gabbana" expresivně vyjádřit štěstí, lásku, vztek či smích?

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Video: Umí modelky pouhým "Dolce&Gabbana" expresivně vyjádřit štěstí, lásku, vztek či smích?

Značka Dolce & Gabbana si dává záležet kromě všeho ostatního i na svém webu a videích, která tam prezentují. Jejich nejnovější počin spočíval v tom, že těsně před přehlídkou podzim/zima 2014/2015 žádali modelky, aby co možná nejvíce expresivně vyjádřily pouhým "Dolce & Gabbana" to, že jsou šťastné/zamilované/smutné/naštvané/při záchvatu smíchu nebo tato dvě slova zazpívaly.

A podle nás je osvěžující vidět krásky jako Manon Leloup, Marine Deleeuw, Avu Smith, Malaiku Firth, Pauline Hoarau či Hedvig Palm, jak se smějí samy sobě a snaží se zpívat, být smutné a křičet na požádání :)

Další skvělá videa z produkce značky Dolce & Gabbana si můžete prohlédnout ZDE (Ultravtipná lekce italské gestikulace v podání mužských modelů) nebo ZDE (Mužští modelové nadýchaní Heliem vás zvou na rande) nebo ZDE (zákulisí natáčení kampaně se 4 mužskými topmodely).

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál