autor:

Videa Yves Saint Laurent a Rachel Roy

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
1
Videa Yves Saint Laurent a Rachel Roy

ysl film

 

Svádění je královská disciplína, náročná a vzrušující. Krátký film "La Nuit de L'Homme Yves Saint Laurent" si bere toto téma za své a navíc se skvělý hereckým obsazením. Vincent Cassel v roli "lázeňského šviháka" působí svým charismatem na všechny ženy ve svém dohledu, věřte, že se budete chtít dívat znovu!

Film "La Nuit de L'Homme Yves Saint Laurent"

 

plot-600

 

fashion videa YSL a Rachel Roy

 

Fashion video k jarní kolekci 2011 americké návrhářky Rachel Roy. Tentokrát neoblékla modelky ale profesionální tanečníky. Ve videu s názvem "MOVE" si zatančili tanečníci pod vedením choreografa Jermaine Brownea. Režie se ujal Dominique Palombo. Pohyb je klíčovým slovem celé jarní kolekce, která se je velmi svěží díky splývavým materiálům což odráží i samo video. Módu Rachel Roy obléká například první dáma Ameriky Michelle Obama, nebo Halle Berry.

Film "MOVE" Rachel Roy jaro 2011

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist