autor:

V zákulisí show Dolce&Gabbana byli jejich sexy modelové vyzpovídáni na téma rodina ( + nepovedené záběry)

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
V zákulisí show Dolce&Gabbana byli jejich sexy modelové vyzpovídáni na téma rodina ( + nepovedené záběry)

Z produkce Dolce & Gabbana vzniklo další skvělé video - tentokrát v zákulisí jejich poslední přehlídky zpovídají své modely na téma rodina a  vzpomínky. Dozvíte se, odkud pocházejí, kdo jim na cestách nejvíce schází, jaké hodnoty se díky své rodině naučili apod. Navíc téměř celá druhá polovina videa patří nepovedeným záběrům a ty stojí za to! :)

I kdyby Alessio Pozzi, Mariano Ontanon, Ricardo Figueiredo, Xavier Serrano, Santiago Ferrari, Spencer McCutchen, Sam Woo Kim, Diego Fragoso, Paolo Roldan a George Gelati mluvili čínsky, bylo by toto video pravděpodobně (zejména vizuálně!) zajímavé :)

Další videa z této skvělé produkce si prohlédněte TADY (Video ze zákulisí přehlídky D&G s lekcí italské gestikulace v podání hvězd mužského modeling), TADY (Přijali byste pozvání na rande od modelů D&G...nadýchaných heliem?), TADY (Vaří a jí vůbec modelky?), TADY (Umí modelky pouhým "Dolce&Gabbana" expresivně vyjádřit štěstí, lásku, vztek či smích?).

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál