autor:

Móda, film a ženy

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Móda, film a ženy

Móda ve filmu, jak asi vypadá výběr toho nejnovějšího, co můžeme momentálně shlédnout? Podívejte se na tři rozličné přístupy v krátkých filmech, ve kterých je žena tím hlavním motivem.

 

Christina a Alyssa od Grega Kadela

Ženskost a krása září ve dvou videích amerického módního fotografa a filmového tvůrce Grega Kadela. Nahota a teplé barvy umocňují zážitek z této filmové rozkoše.

predel-dekor

 

Mulberry jaro/léto 2011

Květiny, rozkošné prasátko a spousty okvětních lístků v novém videu Mulberry jaro/léto 2011. Video vytvořil uznávaný fotograf Tim Walker a celou atmosféru podtrhuje píseň Daydreamin' (Lupe Fiasco ft. Jill Scott).

predel-dekor

 

Dervishes In Space

Science fashion fiction film točící se okolo tří vesmírných cestovatelek z budoucnosti, tak by se dala označit trilogie krátkých filmů s názvem Dervishes In Space, jejichž příběh se točí kolem cestování futuristickým prostorem. Když vesmírná loď překročí neznámé silové pole, dostanou se tyto dívky do nesmyslného světa, kde se jejich nejniternější touhy a obavy stávají až podivně živými...

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál