autor:

Louis Vuitton představuje druhý díl fashion filmu L´Invitation au Voyage s Davidem Bowiem a Arizonou Muse

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Louis Vuitton představuje druhý díl fashion filmu L´Invitation au Voyage s Davidem Bowiem a Arizonou Muse

Louis Vuitton právě zveřejnil svou reklamní kampaň, ve které září hudební ikona David Bowie a po jeho boku modelka Arizona Muse. Tento krátký fashion film je pokračováním prvního dílu "L´Invitation au Voyage", tedy série, ve které sledujeme Arizonu Muse jakožto Louis Vuitton Woman při jejích pozoruhodných cestách po světě.

První díl byl zveřejněn minulý rok v listopadu a ukazoval, jak Arizona objevuje tajemnou obálku v pařížském muzeu Louvre. Následovala cesta na neznámé místo a v pruhovaném horkovzdušném balónu poté přelétávala nad střechami pařížských domů. 

Díl druhý začíná přistáním tohoto balónu na liduprázdném náměstí Piazza San Marco v samotném středu italských Benátek a pokračuje řadou překvapivých a nečekaných setkání. Film stvořil alegorii cestování časem a také portrét Louis Vuitton Woman jakožto ženy, která má svůj osud pevně v rukou a do neznámých míst i situací vždy nakráčí s přirozeným půvabem a sebevědomím. Její odvaha a smělost ji odměňují nezapomenutelnými zážitky a otevírají dveře k dalším - možná ještě více vzrušujícím. 

 

LVfilm.jpg

 

Po svém velkolepém příletu do Benátek míří Arizona Muse do nádherného paláce, kde se zrovna odehrává honosný maškarní bál. Její pohled se okamžitě střetne s pohledem Davida Bowieho, který zpívá píseň "I´d Rather Be High" jen a jen pro ni. 

 

LVfilm2.jpg

LVfilm3.jpg

LVfilm4.jpg

 

V mžiku oka je ale maškarní bál pryč, stejně jako David Bowie. Ponechávající ji samotnou u klavíru v prázdné místnosti, která už je zalita denním světlem. Ve své kabelce najde hudební přepis písně a ten je jediným důkazem toho, že to co viděla bylo skutečné, ne jen sen. Vydává se poté ke Canal Grande a tady se odehrává další neskutečný obraz. Plachetnice, která ji veze vstříc novým dobrodružstvím...

 

LVfilm5.jpg

Fotografie: David Sims

 

VIDEO: L´Invitation au Voyage - 1.díl

 

VIDEO: L´Invitation au Voyage - 2.díl

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál