autor:

Léto ještě nekončí

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Léto ještě nekončí

leto nekonci 1

dvojita cara

Léto rozhodně nekončí, alespoň ne díky krátkým filmům plných slunce, pojďme si připomenout atmosféru prosluněných dnů. Podívejte se na videa, která jsou nabitá letní atmosférou. První letní filmový příběh je z tuzemské produkce. Plné hezkých slečen, letní pohody a stylových sukní návrhářky Ivy Burkertové, která stojí za oděvní značkou ODIVI. Video nazvané jednoduše "Picnic" má na svědomí jako kameraman, režisér a střihač Michal Budinský a Igor Zacharov si vzal na starost postprodukci.

worn 1

sediva-cara

Druhé video doplňuje kolekci letních šatů americké značky Kill Darling. Tato kalifornská mini značka návrhářky Sam Klemick je známá tím, že materiál, ze kterých jsou jejich oděvy vyrobené, jsou ze 100% hedvábí, čemuž odpovídá i jejich cena. Jak dopadne zdánlivě nevinný dívčí dýchánek?

worn 2

sediva-cara

Do třetice vám servírujeme video, které již s módou nemá příliš mnoho společného, ale dalo by se považovat za jakousi katarzi dvou předchozích. Video s názvem Breakfast Interrupted pochází ze dílny Bruton Stroube Studios. Létající snídaně byla natočena pomocí vysokorychlostní kamery Phantom HD Gold a fotoaparátem Canon 5D. Na blogu studia najdete také zajímavé video ze zákulisí, kde vám štáb odtajní průběh natáčení.

worn 3

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál