autor:

Lanvin již nespolupracuje jen s H&M, ale také s Pitbullem

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Lanvin již nespolupracuje jen s H&M, ale také s Pitbullem

Lanvin Pittbul hl

sediva-cara

Alber Elbaz, kreativní ředitel módního domu Lanvin všechny překvapil svým novým promo videem ke kolekci Lanvin podzim/zima 2011, ve kterém modelky předvádějí tanečky v rytmu hitu “I know You want Me“ za kterým stojí americký rapper Pitbull.

predel-dekor

Elbaz, který působí jako hlava módního domu Lanvin již od roku 2001. Je známý tím, že navrhuje modely, které sluší stejně všem nehledě na věk, nebo konfekční velikost a prosazuje kousky, které vydrží několik dekád aniž by vyšly z módy, nebo postrádali nápad. Tento tvůrce má nápadů hodně a tak příjemně překvapil svým svěžím videem z dílny Stevena Meisela. V hlavní roli s modelky Karen Elson, Raquel Zimmermann a modelové Lowell Tautchin a Milo Spijker, které zdobí kousky z kolekce Lanvin podzim/zima 2011. Samotný Alber Elbaz je k vidění na konci videa, kde předvádí své neotřelé taneční kreace.

 

Lanvin Pittbul 2

sediva-cara

Lanvin podzim/zima 2011 video: Pitbull "I Know You Want Me"

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál