autor:

Fashion Video: Leanie van der Vyver překračuje hranice krásy a utrpení

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Fashion Video: Leanie van der Vyver překračuje hranice krásy a utrpení

Chodit na podpatcích je obtížné, procházet se na botách, které už jsou spíše sochařským dílem je téměř nemožné. Ve svém videu Scary Beautiful se snaží nizozemská umělkyně Leanie van der Vyver překračovat meze krásy, pohodlnosti a jak název napovídá - strachu. Obavy z nedokonalosti, nespokojenost se svými vrozenými fyzickými atributy, Leonie všechny tyto současné problémy žene do extrémů a ve svém videu demonstruje, jak strašidelně krásný může být i ten nejšílenější model upravující a posouvající lidskou přirozenost. K tomu účelu slouží konkrétně boty/chůdy od René van der Berg, v nichž je noha fixovaná obráceně.

Leonie van der Vyver se ve svém "manifestu" ptá, kam až je člověk schopný při tomto hraní si na bohy dojít. Po shlédnutí jejího videa budete mít pocit, že se dostane všude.

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál