autor:

David Beckham běhá pro H&M

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
David Beckham běhá pro H&M

 

Máte chuť se kouknout na pobíhajícího svalovce? Od teď máte k dispozici “jedinečný” materiál. Ve středu 6. února spatřilo světlo světa nové video doprovázející další linii Beckhamových boxerek pro H&M. Režie se ujal Guy Ritchie, což by teoreticky mělo zaručit alespoň příjemný zážitek. Škoda jen, že ta kampaň tak provokuje svou podstatou.David Beckham už dlouho není pouhým fotbalistou. Jeho tvář a s ní i intimní partie prodávají vše, na co se nalepí a natisknou. Mimo jiných toho využila značka H&M a už potřetí ho zvolila jako řekněme ambasadora kolekce spodního prádla. Oficiální název řady zní sice David Beckham pro H&M, ale zajisté nemusíme moc dlouho přemýšlet, kolik toho skutečně David navrhl. Zůstaneme u toho, že je tváří.

Za celým konceptem stojí už od roku 2011 Marc Atlan, jehož původní nápad naverbování Beckhama s H&M přijalo vedení švédského řetězce s nadšením. Atlan není jen myslí projektu, je i reálným řešitelem. Navrhuje vše od kampaní, přes nákupní tašky, až po knoflíčky na spodním prádle. Jistou roli v procesu hraje samozřejmě i nějaký Beckhamův tým, ale jakou - to je zřejmě stejná otázka, jakou si všichni pokládají po shlédnutí řady jeho manželky Viktorie. I když, abychom paní Beckham nekřivdili, v produkci své kolekce bude mít alespoň stonásobně větší roli - to, že stále zůstane v jednotkách procent je věc druhá.

Příběh devadesáti vteřinového videa není nijak komplikovaný - David má župan, župan odjede společně s autem, do něhož se skřípne, a fotbalista ho honí v ulicích LA. Skočí do bazénu, vyfotí si ho skupinka turistů, samozřejmě vše pouze v jeho jménem označených spodkách.

Jak psal jeden z našich redaktorů už při zveřejnění předchozí kampaně - Beckham by měl vědět, kdy odejít. Snad se radši věnovat té charitě, s níž prošpikovávají obsah bulvární deníky. Svalnatý Brit ale s H&M uzavřel dvouletý kontrakt - obnaží se tedy ještě nejspíš příští sezónu. Můžeme jen doufat, že štafetu nepřevezme ihned potom syn Romeo, který momentálně září také v pohybu, tentokrát ale v kampani brandu Burberry. Ovšem pokud rodina Beckhamů nepřestane vydělávat, za takových deset let se tomu nevyhneme - po vzoru rodičů se svléknou určitě i všichni slavní potomci...

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál