autor:

Anna Dello Russo nazpívala módní osvětu, kterou doprovází svoji kolekci doplňků pro H&M

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Anna Dello Russo nazpívala módní osvětu, kterou doprovází svoji kolekci doplňků pro H&M

Anna Dello Russo je naprosto renesanční člověk a k tomu zřejmě nikdy nespí. Stíhá totiž režírovat japonský Vogue, ukázat se v těch nejneotřelejších modelech na každé významné akci po celém světě, vést úspěšný blog, cvičit a propagovat jógu, navrhovat kolekci doplňků pro H&M a navíc k té příležitosti nazpívat celou poučnou písničku!

No, písničku... Anna všem svým fanouškům nakřáplým hlasem se špatným anglickým přízvukem a za doprovodů elektronického podkresu radí, co vše by měli dělat, aby byli dostatečně “fashion”. Její módní sprcha kropí díky Youtube všechny trendů neznalé jedince. Excentrický text sedí přesně na excentrickou Annu a za zvláštních pohybů, které dávají vyniknout všem dokonalým šperkům se dozvídáme jedinečné rady. Tak třeba, že když móda nebolí, výsledný look nikdy nebude vypadat dobře, kabáty bychom měly nosit jako šaty, nikdy si nesmíme obléci ten samý outfit a hlavně, že doplňky pomáhají zdokonalit náš styl.

A ať už se vám ty doplňky od Anny líbí či ne, tato módní osvěta se vám brzy vryje pod kůži. Protože “you need a fashion shower, you need a fashion shower...”

 

Anna Dello Russo - Fashion Shower

 

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál