autor:

Alber Elbaz oblékl Minnie

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Alber Elbaz oblékl Minnie

 

"Je pense que Minnie est fashionista," říká Alber Elbaz ke své nejnovější spolupráci. V rámci 20. narozenin Disneylandu v Paříži dal známé myšce jedinečný dárek. Navrhl jí šaty.

 

Toho, co si přeje nejedna dívka i žena, dosáhla jedna animovaná postavička. Kamarádka Mickeyho Minnie prožívá poslední týdny samou radost. Nejdříve ji bylo zasvěceno vánoční video obchodu Barneys - celá "vytáhlá" se prošla po mole, a teď pro ni vytvořil šaty samotný kreativní ředitel francouzkého domu Lanvin Alber Elbaz.

"Zbožňuje šperky, zbožňuje barvy, zbožňuje kabelky," povídá o myšce Elbaz a plynule přepíná jazyk z francouzštiny na agličtinu s dovysvětlením, že Minnie je skutečná fashionistka. Proč se do takového projektu vůbec pustil, dopovídá v zápětí: "Myslím, že je to fantazie, která mi dala tu volnost říct na takový projekt: ano, rád to udělám".

Podle mohutného designera s charakteristickými brýlemi je v módním světě dost pozlátka a vážnosti a je třeba se vrátit do dětství a k naivitě. Pro Minnie vytvořil modrou zdobenou večerní róbu. Právě modrá má představovat radost a štěstí, které známá postavička stále vyzařuje.

Elbaz říká, že pro něj vždy tvorba kolekce začíná i končí snem. Podívejte se na splněný sen nadšené Minnie. Video mapuje příběh od opuštění Disneylandu až po oblečení hotového modelu.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál