autor:

6 nejlepších filmů a seriálů z prostředí módního průmyslu

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
6 nejlepších filmů a seriálů z prostředí módního průmyslu

Filmů a dokumentů o módě bylo natočeno mnoho. Ty dobré jsme pro vás ale vybrali a naservírováno zde máte 6 takových, ve kterých uvidíte nejen mnoho krásy a luxusu, ale i se o tomto multi-miliardovém byznysu něco nového / přínosného dozvíte.

 

1. The Fashion Fund

The Fashion Fund je velmi prestižní americká soutěž pro 10 mladých designérů, jejíž porotě zasedá Anna Wintour a dalšími jsou např. Diane von Furstenberg, Jenna Lyons, David Neville a Marcus Wainwright (Rag & Bone) nebo Andrew Rosen. Výherce získá 300 tisíc amerických dolarů a jednoho z porotců jako svého mentora na dobu jednoho roku.

Seriál nabízí unikátní pohled do zákulisí mladých značek a co vše i za malým úspěchem stojí úsilí, nervů, energie a tvrdé práce.

 

 

2. The September Issue

Zářijové číslo módních magazínů je tím nejdůležitějším a často i nejobsáhlejším z celého roku. Jak probíhá proces přípravy právě tohoto vydání v americké Vogue a jak a na čem se podílí Anna Wintour, se dozvíte v tomto výborném dokumentu.

 

 

3. The Model Agency

Premier Model Management je prestižní londýnská modelingová agentura a prostřednictvím seriálu The Model Agency se můžete podívat do jejího zákulisí a např. jak probíhá scoutování modelek a vše, co následuje po jejich přijetí pod křídly agentury.

 

 

4. Bill Cunningham New York

Skvělý film "Bill Cunningham New York" sleduje jeden den v životě tohoto legendárního newyorského  nejen street style fotografa se všemi jeho nezvyklými zvyky - v pracovních potřebách si již několik desetiletí kupuje stejnou tmavě modrou bundu, i přes dostatek peněz bydlí v mini-bytečku, který je stejně plný fotek a na akcích, kam je dennodenně zván fotit ze zásady nikdy nebere nic z rautových stolů atd.

 

 

5. Mademoiselle C

Film o Francouzce Carine Roitfeld, bývalé šéfeditorce francouzské edice magazínu Vogue a procesu, kterým přivedla na světlo světa svůj vlastní magazín CR Fashion Book.

 

 

6. Chasing Beauty

Život modelky / modela opravdu není vždy jen oblečení zadarmo, honosné večírky a pózování. Někdy je to i méně "glamorous" a "chic" a právě o tom - o všech nebezepečích, která nejen na velmi mladé dívky v modelingu čekají, je film Chasing Beauty.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál