autor:

Agent Provocateur a Greg Williams

kategorie:
Fashion Video
publikováno:
počet komentářů:
0
Agent Provocateur a Greg Williams

agent provocateur 001

agent provocateur 001

agent provocateur 001

Greg Williams má na svědomí několik obálek pro Vogue - třeba úžasné Vogue Italia s blond Olgou Kurylenko. Často také spolupracuje s Vanity Fair a s Esquire. Není jen fashion fotografem, jako ,,special photographer“ se podílel se na více než 120 filmech a též je známý propagací fotografické techniky ,,moto“ (moving photos). Často je označován za ,,fotografa celebrit“. Nedávno se vrhnul i do režírování a jak je vidět, i v tomto oboru je více než dobrý! Tento reklamní spot byl označen za nejvíc sexy reklamu na světě. Není se čemu divit!

Agent Provocateur a Greg Williams

Ve videu se můžete pokochat nádhernou Rosie Huntington-Whiteley, britskou modelkou, která je známá svojí spoluprací s Victoria Secret. V roce 2008 musela čelit negativním reakcím, když se na veřejnost dostaly její fotky z vyhlášeného drogového večírku. S výstředním fotografem Terry Richardsonem nafotila velmi originální fotky do nejnovějšího Pirelli kalendáře.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál