autor:

Výstava TOUCH OF FASHION by CzechTourism

kategorie:
Výstava
Letiště Praha Ruzyně, Praha 6
cena vstupného:
zdarma

Výstava TOUCH OF FASHION by CzechTourism

Od poloviny února do konce března 2012 proběhne na Letišti Praha Ruzyně výstava fotografií TOUCH OF FASHION by CzechTourism, která volně navazuje na pražský DREFT FASHION WEEK 2011 a zároveň avizuje, že v září 2012 proběhne druhý ročník této akce. Svým návštěvníkům přiblíží pohled do zákulisí  a zároveň zprostředkuje neopakovatelnou atmosféru události, které se podařilo v říjnu 2011 rozvířit vody na české módní scéně.

V průchozím prstu mezi terminály 1 a 2  bude možné shlédnout 25 černobílých snímků předního módního fotografa Marka Musila, který se pohyboval v průběhu fashion weeku v zákulisí, aby pořídil jen pár záběrů a nakonec z nich vznikla celá série fotografií, které velmi autentickým způsobem zachycují panující náladu v zákulisí módních přehlídek. V příštím ročníku FASHION WEEK 2012 budou tyto snímky vydraženy a získaný finanční obnos bude věnován na charitativní účely.

predel-dekor

 

„Celé to vlastně vzniklo na jednom focení, někdo z přítomných se mi zmínil o tom, že v Praze proběhne  Fashion Week. Okamžitě jsme začali probírat zvučná jména módního světa, která slíbila naši metropoli navštívit. Atmosféra a dynamika této akce byla tak silná, že už po prvním dni mi bylo jasné, že zde zůstanu až do konce. Každou minutu mě v zákulisí něco překvapilo a „nutilo“ fotit. Proplouval jsem Obecním domem, dělal si radost a stále dokola se nechal překvapovat tím, co mám možnost pozorovat kolem sebe. Ovšem v době, kdy mé fotky vznikaly jsem neměl vůbec tušení, že se někdy jejich výstava odehraje,“ dodává autor, fotograf Marek Musil.

„Design, móda, architektura a umění fotografie, to všechno jsou prvky, které výrazným způsobem rozšiřují portfolio turistické nabídky České republiky. Výstava v největším leteckém dopravním terminálu střední Evropy splní ještě jeden úkol a tím bude  pozvánka zahraničních turistů na letošní fashion week, “ říká Rostislav Vondruška, generální ředitel agentury CzechTourism.

sediva-cara

Výstava TOUCH OF FASHION by CzechTourism
Fotograf: Marek Musil
Partner projektu: CzechTourism – příspěvková organizace Ministerstva pro místní rozvoj ČR

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál