autor:

Výstava fotografií - Uvnitř - Mojmír Bureš

kategorie:
Výstava
Národní divadlo Brno, Café Reduta, Zelný trh 4 , Brno
cena vstupného:
Bezplatný vstup

Výstava fotografií - Uvnitř - Mojmír Bureš

Projekt Burning ( burning dává prostor mladým talentovaným umělcům a připravuje pro veřejnost neobvyklé kulturní zážitky ) pořádá ve spolupráci s brněnským Café Reduta výstava fotografií Mojmíra Bureše s názvem Uvnitř.

burning logo

Schopný ovládat vlastní tok myšlenek, měnit se, milovat, či nenávidět. Někde uvnitř nekonečného vesmíru, nachází se úžasný tvor, jež i přes svoji matematickou dokonalost a mentální vyspělost dokáže využívat pouze třicet procent svého mozku. Člověk v neustálém pohybu hmoty svého těla a vlivu času. Času, který určuje pouze přírodou vytvořené pravidla o tom, kdy je noc a kdy den, snad již téměř přestal uvažovat nad významem své vlastní podstaty. Pomocí fotografií aktů člověka jsem se pokusil odhalit celé tělo a vnořit ho do paralely času, tak jak ho sama příroda vytvořila a podle škály nekonečných vzorců, či pouhých náhod spojila dohromady. Fotografie by měly odkrývat vrásky času minulého a zároveň  se stejně zřetelně promítat v přítomnosti. Využívání symbolů zrcadel má značit autenticitu reality od odrazu, který by se sám o sobě dal považovat jako vznik nové dimenze.

Mojmír Bureš

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist