autor:

Projekt Daily Portrait

kategorie:
Výstava
NoD Café, Dlouhá 33, Praha 1
cena vstupného:
zdarma

Projekt Daily Portrait

Každý den, den co den, v období od 13.3.2011 do 31.5. 2011, byly vytvářeny fotografie lidí. Každý den nové tváře, individuality a nové charaktery. Focení probíhalo v pražském ateliéru na Arbesově náměstí. Zúčastnit se mohl kdokoliv.

daily portrait plakát

plakát k výstavě Daily Portrait

Tyto Fotografie jsou snapshoty (malé fotografie) z videa. Každý portrétovaný si poté z toho videa sám vybral fotografie, které mu přišly na e-mail. Jednu z vybraných fotografií si model rovnou odnesl z focení vytisknutou. Stejný formát fotografie co si lidé vytiskli bude i na výstavě, tedy 365 fotek formátu 10x18cm. Fotografie ke zveřejnění ze začátku vybíral autor projektu Martin Pavel sám, ale protože přibývalo těch co mu vnucovali, aby zveřejnil (na výstavě a webu) jimi vybranou fotografii, dal jim tedy možnost zaslat jimi vybranou fotografii, nebo ať selekci nechají na něm.

daily portrait 7

Třetina portrétovaných byli muži. Největší skupinou byli "vytuněný lidi"- tetování, koutouče v uších, piercingy, nebo dokonce jizvy a split tongue. Další velkou skupinou byla blogová scéna. Potom lidé z hardcore scény a muzikanti. V rámci focení také vznikal videoklip pro kapelu LUS3, který bude zveřejněn do konce června.

Zveřejňování fotografií na webu bude pokračovat až do 21.3.2012, každý den jedna fotografie.

sediva-cara

http://portraitdaily.blogspot.com/

(webová stránka projektu)

sediva-cara

Událost na Facebooku

(stránka události na facebooku)

sediva-cara

Daily Portrait

(malá ukázka jednotlivých portrétů)

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál