autor:

PRAGUE PHOTO FESTIVAL 2011

kategorie:
Výstava
Výstavní síň Mánes, Masarykovo nábřeží 250, Praha 1
cena vstupného:
80 Kč / snížené 50 Kč

PRAGUE PHOTO FESTIVAL 2011

prague photo

predel-dekor

PRAGUE PHOTO Festival 2011 představí nejširší plejádu fotografů a galerií i společností zabývající se fotografií. Prezentovány budou originály téměř 230 autorů. V roce 2011 bude na PRAGUE PHOTO Festivalu prezentováno 33 vystavujících subjektů ve výstavní síni Mánes, Festival bude dále probíhat i v patnácti dalších pražských galeriích, muzeích a výstavních síních.

Úvodem celé akce bude v Mánesu představena ta nejširší plejádu fotografů a galerií i společností zabývající se fotografií, prezentovány budou originály téměř 230 autorů. Své kolekce autorských fotografií uvedou např. společnosti České centrum fotografie, Asociace profesionálních fotografů ČR, PHP – Foto Forum, Leica Gallery, PPF Art, Galerie Montanelli, Gambit Photo, Chemistry Gallery, Galerie Millennium, Nakladatelství Torst, Kant a Nový svět aj. Obsáhlá sekce bude již tradičně věnována odborným školám, které vychovávají novou generaci fotografů – FAMU, Slezská univerzita Opava, Západočeská univerzita Plzeň, Univerzita J. E. Purkyně Ústí nad Labem, zúčastní se rovněž studenti Vysoké školy výtvarných umění Brarislava. Celá přehlídka bude opět doplněna doprovodným programem – setkáními s autory, kulatými stoly a autogramiádami.

PRAGUE PHOTO FESTIVAL bude dále po celý měsíc duben až do 6. května 2011 pokračovat v patnácti vybraných galeriích, muzeích a výstavních síních. Zde budou prezentovány kurátorské projekty. Partnery jsou Uměleckoprůmyslové muzeum, Galerie Rudolfinum, DOX - Centrum současného umění, Galerie Artinbox, Galerie Josefa Sudka, Langhans Gallery, Leica Gallery Prague, Galerie Václava Špály, Novoměstská radnice a další subjekty.

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál