autor:

Odrazit - nový formát pro prezentaci a vnímání módy

kategorie:
Výstava
The Chemistry Gallery, U Lužického semináře 11, Praha 1
cena vstupného:
zdarma

Odrazit - nový formát pro prezentaci a vnímání módy

odrazit plakat

 

ODRAZit je nový formát pro prezentaci a vnímání módy. Pomocí interaktivní výstavy za účasti tvůrců budou prezentovány projekty jako komplet – klíčová slova setkání tedy jsou: co, jak, proč, hybné síly, motivace, inspirace. Projekt představí jedinečný koncept výstavy - efektivní a nápaditou instalaci, oděv bude použit tak, jak byste nečekali. Prezentace proběhne záměrně v prostorech, které na prezentaci módy nejsou primárně určeny. První výstava se uskuteční v sobotu 2.4 v prostorách The Chemistry Gallery (U Lužického semináře 11, Praha 1). Svou práci předvedou KRISTÝNA JAKOBY JAVŮRKOVÁ, KIKIMORA , PALOMA BRAUN a HANA FRIŠONSOVÁ.

„ODRAZit vzniklo proto, že ani jeden z tradičních formátů prezentace módy nám nevyhovuje. Trade show v necitlivé směsici značek degraduje výjimečné projekty. Módní přehlídka je zas neosobní nic neříkající procesí. My se chceme dostat blíž,“ říká k projektu Kristýna Javůrková, jedna z vystavovatelek a organizátorka celé akce. „ODRAZit chce za účasti tvůrců zprostředkovat zákazníkovi pohled za výsledný projekt. Vždycky mě totiž zajímalo, kdo stojí za značkou nebo projektem, který se mi líbí,“ dodala Javůrková.

ODRAZit tedy můžeme nazvat interaktivní prodejní výstavou, která v délce nepřesáhne jeden den. Do projektu se zapojili čtyři mladí tvůrci. Kristýna Javůrková a Hana Frišonsová na samotné akci také poprvé odhalí své zcela nové kousky.

sediva-cara

Program:

11.00 - 19.00 Interaktivní prodejní výstava a prezentace zúčastněných projektů
19.00 - 22.00 Prezentace KIKIMORY, PALOMY BRAUNOVÉ, KRISTÝNY JAKOBY JAVŮRKOVÉ, MYSTERIES a LUNO

Po celou dobu občerstvení: cakebreak - veganské koláčky & May Bar
After party od 22.00: CITY SURFER, DELTA

 

Tagy: moda vystava

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál