autor:

Módní fotografie Eliskys Photography: Find your style

kategorie:
Výstava
Fratelli Caffé, Průchodní 2, Brno
cena vstupného:

Módní fotografie Eliskys Photography: Find your style


V pořadí druhá vernisáž v brněnském Caffé Fratelli se koná v pátek 8. června v 19hodin. Fratelli Fashion Caffé propojuje výsostný svět umění s nejmodernějším designem a módou. Páteční vernisáž představí fotografický projekt Elišky Kyselkové Find your style: pánskou kolekci účesů brněnského kadeřnického salonu TONI&GUY a doplní ji hned dvě módní přehlídky.

Find your style!

Jak popsat projekt Find your style? Cílem bylo zachytit atmosféru a emoce, které vystihují novou kolekci pánských účesů TONI&GUY a samozřejmě i účesy samotné. Černobílé kontrastní fotografie podtrhují charismatický mix stylingu, střihů a osobnosti jejich nositelů. Důležitým detailem se stává sebemenší záchvěv tváře, stejně jako zdánlivě ledabyle ležící pramínek vlasů. Každý z modelů zaujímá pózu, která dokonale vystihuje jeho vlastní osobní styl.

Módní fotografie Eliskys Photography: Find your style 1

Program:

Příchod hostů od 18 hodin. Program začíná v 19:00 vernisáží a pokračuje pánskou módní přehlídkou ve stylu střihů TONI&GUY. Ve 20:30 proběhne druhá z přehlídek, na níž budou prezentovány šperky značky ALO Diamonds a modely mladých návrhářů. Představí se Tereza Otáhalíková, MONGOL a  Denisa Dovalová.

sediva-cara

Eliška Kyselková

Fotografka Eliška Kyselková (1990) tvoří pod uměleckým jménem Eliskys Photography. Studuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, v ateliéru reklamní fotografie. Zaměřuje se na módní a portrétní fotografii, ve svých uměleckých projektech se zabývá lidskými pocity, nedokonalostmi a rozdíly.

Fotografuje pro brněnský vlasový salon TONI&GUY, nebo módní designérskou značku LaFormela. Byla přizvána k vytvoření snímků pro nově zrekonstruovanou funkcionalistickou vilu Tugendhat. Oslovila ji také Leica Gallery Prague a její práce momentálně vystavuje i Artbanka Museum of Young Art v Praze. Z dalších výstav uveďme prezentaci na Staré radnici v Praze a Prague Photo 2010 v prestižní výstavní síni Mánes. Její projekt Identity reprezentoval zlínský ateliér v Kanadě. Fotografie publikovala v magazínech Dolce Vita, Instinkt, Linda nebo Fashionbook. Objevila se i v publikaci s názvem RED, která byla součástí unikátního projektu Red fashion o používání červené barvy v designu, módě a architektuře. Tento měsíc můžete vidět její práce také na venkovní výstavě na ulici Na příkopě v části bližší Václavskému náměstí v Praze, kde vystavuje mezi 10ti nejlepšími českými fotografy v soutěži Google Photography Award.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál