autor:

Arts&Crafts BAZAAR

kategorie:
Výstava
Zbrojovka, Lazaretní 1/7, Brno
cena vstupného:
Vstup zdarma

Arts&Crafts BAZAAR

Příchod jara přivítáme v Brně druhým dílem městského trhu na Zbrojovce. Arts&Crafts BAZAAR se současným uměním, designem, módou, bio potravinami a dalšími dobrotami proběhne v sobotu 26.3 od 11.00. Mladí umělci zde představí své nejnovější práce, vystavovat budou designéři a návrháři z Česka i Slovenska, seženete tu od domácí tlačenky až po bio sýry, popíjet můžete svařák, TurbomošT, nebo domácí pálenky z jihu Moravy. Atmosféru neopakovatelného místa setkání, kde se čas zastavil, přes den umocní DJs Rádia R a večer rozestaví svoji audio stěnu Sakuvra. Na afterparty Vás provedou junglí zlomených beatů až po půlnoční hard core.

Partner akce je Leporelo café a design shop v Domě umění, kde s heslem „burningLEPORELO“ dostanete 5% slevu. Dejte si dostaveníčko s přáteli na prvním jarním Arts&Crafts BAZAARu na Zbrojovce.

Mezi designérskými značkami najdete například: Zvrhlý vkus Venduly Chalánkové, Adell, Retart, Sweetshop, Barbora Fialová, Galerie Art Shop Horní konírna, Helena Řezníčková a další. ( ještě stále máme dost místa pro další prodejce, v případě zájmu kontakt níže )

Organizátor:
Jan Gerych, +420 605 938 532, burning@burning.cz, burning.cz

 

Arts&Crafts BAZAAR big

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál