autor:

„BOUTIQUE“ – Jan Kaláb, Pasta a Tron

kategorie:
Výstava
The Chemistry Gallery, U Lužického semináře 11, Praha 1
cena vstupného:
Bezplatný vstup

„BOUTIQUE“ – Jan Kaláb, Pasta a Tron

The Chemistry Gallery Vás s potěšením zve na výstavu „BOUTIQUE“ – Jan Kaláb, Pasta, a Tron – výstavu graffiti a streetart.

Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 3. března 2011, v 19:00

Výstava „BOUTIQUE“ v The Chemistry Gallery je výstavou tří předních představitelů české graffiti/streetartové scény. České publikum bude mít jedinečnou možnost shlédnout nejnovější plakáty a grafické obrazy, které byly poprvé uvedeny na výstavě „Corners“ v galerii Source v čínské Shanghaji. Tato výstava byla doprovodnou výstavou výstavy Metropolis na Expu 2010 v Číně. Výstava „BOUTIQUE“ uvede všechny tři umělce v jejich klasické poloze - Pastu s jeho pop-artovým vtipem a nadhledem, Jana Kalába s jeho charakteristickou geometrickou abstrakcí a Trona s jeho klasickým air brush-graffiti-komiksem. Všechna vystavená díla byla vytvořena v limitovaných edicích a bude možné je během konání výstavy v The Chemistry Gallery rovněž zakoupit. Výstava bude doplněna světelnými objekty Pasty z výstavy Metropolis. Prvních 300 návštěvníků během vernisáže obdrží knihu Metropolis zdarma.

Boutique výstava flyer

Tagy: vystava

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • To by mě zajímalo, ja kse tam těch 300 lidí vejde. ale přijdu...

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist