autor:

Pioneer #10

kategorie:
Párty
Final Club, Příběhnická 8, Praha 3
cena vstupného:
100 Czk

Pioneer #10

Pioneer se s vámi na chvíli rozloučí před letními prázdinami jubilejní desátou party s podtitulem "Cirkus Royal"- tradičně ve Final Clubu dnes, v pátek 29. června s Electronic Bitches, Djem Felixem a super-kýčovitým videomixem od Honzy Wolfa. Těšte se na vizuální koláž cirkusu a filmů pro dospělé s naší oblíbenou hvězdou Francoisem Sagatem a další podívanou, pro kterou jsme se inspirovali vysokým uměním. Hudebně opět mícháme electro, s pravověrným house, popem, freestylem a vším, co mají mazlíčci rádi.

Pioneer je nepravidelná gay-friendly party, kterou pořádáme od roku 2009 jako odpověď na, podle nás, omezenou nabídku mainstreamových gay klubů v Praze. Na naší party se nehraje na designový prostor, hudba a dobrý mix lidí je to, na čem podle nás záleží! A jestli někdo váhá jestli přijít - máme tu nejlepší hudbu a "crowd", která je podle nás ta nejvíc sexy v Praze!

 

Pioneer #10 1

Událost na fb: https://www.facebook.com/events/150759265056426/

(Jo! a máme nový TUMBLR!: http://pioneerprague.tumblr.com/)


Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál