autor:

Neo Violence 2nd Anninversary

kategorie:
Párty
Yes! Club Škrétova 1, Praha 1
cena vstupného:
80 Kč

Neo Violence 2nd Anninversary

Výročí, narozeniny, dort, pití, hezký lidi, ještě hezčí hudba, super zvuk a vůbec parádní atmosféra. Přijďte slavit s námi do Yes clubu.

dvojita cara

Facebooková stránka večírku

DJs:

Speciání host - Yeteez (Polsko)
dMIT.RY - 26th b-day set
Dryman
Fedor
Layup
BAF - 24th b-day set
Ol-Wiz - 25th b-day set

Neo Violence 2nd Anninversary poster

INFO UPDATE

Pátek 22. července je tady a s ním i oslava té nejčerstvější klubové hudby, někdy tak čerstvé, že se k českým posluchačům ještě ani nedostala. Jinými slovy je tu druhé výročí Neo Violence, stránky, která usiluje o propagaci hudby, které se nedostává dostatek místa v českých hudebních médiích (a kdo ví čeho ještě). Více info můžete zkusit nalézt na www.neoviolence.net. Během prohlížení a koumání si můžete například pustit hudební vize naších 7 gratulantů pro toto druhé výročí, které proběhne v pražském klubu Yes! kousek od stanice metra I.P. Pavlova. Pojďme si je postupně představit!

sediva-cara

Yeteez

Začneme gratulantem hlavním, který k nám dojede ze sousedního Polska. Konkrétněji tedy gratulanty, jelikož Yeteez je duo, producentské i djské, skládající se z kamarádů Hellsborthers (polovina ex dua Slam Dunk) a Kobster (Fancy Trash). Yeteez jako duo rozmrzlo dá se říci nedávno, ale jejich hudební počiny jsou více než povedené. Jejich oficiální prvotina vyšla úplně nedávno na nově založeném polském labelu Soundbar Records, další se chystají pro new yourské vydavatelství System Recordings. Polsko momentálně bezpochyby patří k ostře sledovaným evropským zemím na producentském poli a tito dva svou zemi prezentují rozhodně více než dobře. Nebudem se Vám tu snažit slovy jejich podobu house music přiblížit, raději si ji rovnou pusťte skrz následující odkaz.

http://soundcloud.com/yeteez

sediva-cara

Dryman

Jako druhého gratulanta představíme člověka, který si říká Dryman. Člověk, který bez pochyb patří do špičky české uk funky a dubstep produkce. Mezi jeho poslední počiny patří velmi vydařená spolupráce s dalším českým producentem Side9000, nese název Raindance a vyšla na česko-anglickém labelu Meanbucket. A dále opět necháme mluvit hudbu.

http://soundcloud.com/drymansound

sediva-cara

Fedor

Služebně nejstarším gratulantem bude pražák ze Slovenska, člověk, který stojí za festival Rotor Jelenec - Fedor. Matador, kterého pražskému publiku ani není třeba moc představovat. Jeho sety jsou velmi energické a dlouholeté djské zkušenosti zaručují preciznost v každém mixu.

http://soundcloud.com/fedor

sediva-cara

dMIT.RY

Dalším na řadě je dMIT.RY. Mentor celé taškařice a Neo Violence samotné. Tuto noc v Yes! klubu bude zároveň slavit druhé kolo svých 26. narozenin, takže kdo to nestihl minuly víkend, má možnost to s ním znovu ...(necháme na Vás). Co bude hrát je jako vždy záhadou a především Vy bude ti, kteří o tom rozhodnou. Zatím si dejte jeho dva poslední mixy, každý úplně jiný:

http://www.mixcloud.com/djdmitry/

sediva-cara

Layup, BAF, Ol-Wiz

A máme tu zbývající trojici jezdců. Milovník synťákových zvuků a zakladatel blogu Endless Illusion - Layup. 25. narozeniny zde oslaví i kamarád dj Ol-Wiz a o rok mladší Baf, kteří dříve byli dva, no teď už bafá jen jeden. Ve stejném pořadí jak jsou napsaní zde, najdete i jejich mixy za dvojtečkou:

http://soundcloud.com/layup/layup-wireless-transition-mix
http://soundcloud.com/old-wizard
http://soundcloud.com/bafspace

sediva-cara

Pokud jste poslouchali, tak je Vám určitě jasné, že večer bude hudebně dosti různorodý, což my máme rádi, ale aby byl aspoň trochu pořádek, tak jsme pro Vás sepsali line-up. Takže hrát bude každý hodinu a to v následujícím pořadí:

22:00-23:00 - Baf
23:00-00:00 - Layup
00:00-01:00 - Fedor
01:00-02:00 - Dryman
02:00-03:00 - Yeteez
03:00-04:00 - dMIT.RY
04:00-05:00 - Ol-Wiz

Co ještě dodat? No pokud budete hodní, dostanete od nás kus slavnostního dortu a u vstupu Vám za kilo dáme dvacku zpět (pro pomalejší - vstup je 80,-kč). Přijďte brzo, ať se i bavit začnete dřív, proč to taky odkládat, že. A vemte i své oblíbené kumpány, jelikož s těmi se přeci paří vždy líp!

Těšíme se na Vás!

 

Tagy: party

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál