autor:

Basmatee Night Shopping!

kategorie:
Párty
Basmatee, Školská 7, Praha 1
cena vstupného:

Basmatee Night Shopping!

Za nočním nakupováním se už nemusíte vydávat do New Yorku nebo Berlína. Také Praha zažije svůj Night Shopping, a to 9. února od 18,00 do 21,30 hodin v obchodě s originální streetovou módou Basmatee (Školská 7, Praha 1).

Basmatee Night Shopping! 1

Únorový nakupovací večírek je začátkem změn, které Basmatee letos čekají. Na konci února se totiž tento obchod se streetovou módou pro náročné zákazníky přestěhuje do nových prostor, na jejichž budoucím vzhledu se podílí progresivní architektonické studio Skvadra a grafické studio Anymade.

Lov za novými designovými skvosty svého šatníku pojalo Basmatee jako večírek s popíjením vína a poslechem setu DJ Felixe. Za jeho doprovodu si tu můžete pořídit osobitou streetovou dámskou i pánskou módu od značek Obey, Clae, Onitsuka Tiger, Ontour, Sixpack, Ucon a dalších za speciální slevy až 50 %. Nakupujte, bavte se a seznamte se s majitelem obchodu i s architekty a designéry, kteří pro vás připravují novou podobu Basmatee. Večírek se bude konat v původním obchodě i v prostoru připravovaného nového obchodu, který se nachází ve stejné budově a bude pro vás připraven na konci února.

Obchod Basmatee vznikl v roce 2008 jako specializovaný butik s limitovanými grafickými triky za vydatné podpory česko-švýcarského studia Welcometo, které se postaralo o výrazný grafický vizuál interiéru obchodu (česká polovina studia Welcometo, Adam Macháček, postoupila ve stejném roce do finále Czech Grand Design v kategorii grafický designér mimo jiné za grafický návrh tapety pro Basmatee). V reakci na poptávku ale Basmatee rychle rozšířil sortiment o další produkty a změnil se v “select shop” nabízející ty nejlepší kousky streetové módy od velkých i malých značek jako Onitsuka Tiger, Clae, Nike, Sixpack, Supreme Being, Ragwear, Ontour, Coltesse, WeSC a dalších.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál