autor:

Sugar fashion show v rámci cyklu Módění

kategorie:
Módní přehlídka
Leporelo+ / Dům umění města Brna, Malinovského náměstí 2, Brno, Brno
cena vstupného:

Sugar fashion show v rámci cyklu Módění

V podvečer 8. června 2012 se v prostorách LEPORELO+ uskuteční, v pořadí již čtvrté, z cyklu přehlídek projektu Módění. Studio PROXIMA a FAST MODEL Management pro tuto příležitosti připravili celovečerní show v podobě přehlídek výrazných oděvních designérů nejen z Brna, ale i z Prahy. Tváří kampaně i celé události se stala topmodelka Zuzana Rosáková.

Již počtvrté se může brněnské publikum přímo v centru Brna setkat s přehlídkami současné generace oděvních designérů. Stejně jako vždy i tentokrát jsou v programu zastoupeni již hotoví návrháři, ale i nejvýraznější studenti módní tvorby a designu oděvu. Díky podpoře obecenstva tyto večery nabývají rozměrů, a proto se tentokrát setkáme s doposud nejvyšším množstvím přehlídek, kterých je naplánováno celkem 7. Exkluzivitou večera bude retrospektivní přehlídka oceňovaného návrháře Petra Kaloudy.

Své kolekce představí také vítěz letošní soutěže TOP STYL DESIGNER, Pavel Berky nebo finalista Luděk Kellner. Z pražského ateliéru Módní tvorby se představí rodačka z Brna, Romana Jakešová a finalistka prestižní SHOOTING FASHION STARS, Petra Pluháčková. Překvapením bude jistě i oděvní kolekce Martiny Uhlířové, studentky Jiřího Davida na UMPRUM v Praze.

ram-horni

Program večera 8. června 2012 v 18:30

1. Petr Kalouda / Brno
2. Romana Jakešová / VŠUP Praha
3. Luděk Kellner / Brno
4. Martina Uhlířová / VŠUP Praha
5. Petr Pluháčková / VŠUP Praha
6. Pavel Berky / VŠUP Praha
7. Petr Kalouda / Brno

rám dolní

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál