autor:

Prague Fashion Weekend 2012

kategorie:
Módní přehlídka
Hradčanské náměstí, Praha 1
cena vstupného:

Prague Fashion Weekend 2012

Letošní Prague Fashion Weekend mění oproti tomu loňskému místo konání a přesouvá se z  módní Pařížské ulice na Hradčanské náměstí. Kromě stěhování tento ročník zaznamená řadu dalších změn a novinek.

Tou zřejmě nejatraktivnější zprávou je, že si pražský módní svátek vzala pod křídla automobilka Mercedes-Benz, a tak se tento náš český fashion weekend dostal do stále se rozšiřující rodiny módních týdnů a víkendů. Od svojí sestry z Berlína si půjčí známý velký bílý stan, pod který se vejde několik stovek lidí a molo světového formátu.

Prague Fashion Weekend si dává za úkol vytvořit stabilní platformu pro návrháře, nákupčí i zákazníky a vyrovnat se tak světovým módním trhům. Stojí za ním stejný tým jako za soutěží Shooting Fashion Stars, kterému už zřejmě čeští návrháři důvěřují. Účast jich totiž přislíbila celá řada - program si můžete prohlédnout níže.

Prague Fashion Weekend 2012 2

Vstupenky na Prague Fashion Weekend 2012 budou k dispozici v síti Ticketstream od 16. 8. 2012. Worn pro vás připravuje soutěže o lístky na vybrané kolekce. Více informací již brzy.

Představujeme účastníky soutěže START_UP

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál