autor:

Módění # 1

kategorie:
Módní přehlídka
Leporelo+, Malinovského náměstí 2, Brno, Brno
cena vstupného:
neuvedeno

Módění # 1

Počínaje Brněnskou muzejní nocí se nový multifunkční prostor Leporelo+ uvedl první módní přehlídkou kolekcí mladých oděvních designérů a designérek. Na tento večer v Domě umění navazuje dalším programem pod společným jménem Módění.

17. června 2011 Leporelo+ připravuje fashion show brněnských autorek. Tento večer bude zahájen slavnostním přípitkem z limitované kolekce sklenic rEvolution designéra Martina Jakobsena, které se zároveň slavnostně uvedou na trh a v rámci přehlídek se také představí nová, ryze česká značka Morrows, debutující s kolekcí designových tašek a kabelek z plsti. Ukázky vlastní módní tvorby zde předvedou návrhářky Daniela Pešková a Lucie Dolore´s Daguerová, jejichž přehlídky oddělí taneční choreografie s názvem Holky v trojobale (bez přílohy) v režii Terezy Antonín Dvořák.

modeni 1 plakát

Cílem těchto akcí je podpora umělců a studentů z oblasti oděvního designu, jejichž tvorbu nelze v galerii Leporelo+ jinak zastoupit. Další odborná setkání, workshopy a výstavy se budou konat vždy v období mezi výstavní pauzy Domu umění na Malinovského náměstí.


Program:

19.00 – křest limitované kolekce rEvolution Martina Jakobsena Martin Jakobsen (Jakobsen design)
19.15 – přehlídka Lola´s & Morrows Lucie Dolore´s Daguerová, Barbara Slezáková, Veronika Klímová
19.30 – Holky v trojobalu (bez přílohy) režie: Tereza Antonín Dvořák
19.45 - přehlídka Daniely Peškové
20.00 – Afterparty v Leporelo+

(přesný čas jednotlivých vstupů se může lišit)


plot-600

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál