autor:

Dreft Fashion Week 2012

kategorie:
Módní přehlídka
Alšovo nábřeží, Praha
cena vstupného:

Dreft Fashion Week 2012

DREFT FASHION WEEK 2012 je nezávislý samostatný projekt, který splňuje náročné parametry fashion weeku světové úrovně. Praha se tak stane ve dnech 17. - 23. 9. 2012 dějištěm prezentace luxusní módy a stejně jako v minulém roce ji navštíví zajímavé osobnosti ze světa módy a showbyznysu.

V minulém roce jste se na akcích mohli setkat například se supermodelkou Petrou Němcovou, hlavním hostem DREFT FASHION WEEKU 2011. Dalšími významnými hosty byli Jeremy Scott, který představil nejnovější kolekci pro Adidas, a Roberto Coin.

I letos se můžete těšit na přehlídky českých a zahraničních hvězd i doprovodný program. Jednou z největších hvězd tohoto ročníku bude zcela zřejmě brazilský návrhář Alexandre Herchcovitch, který s sebou do Prahy přiveze svoji nejnovější kolekci jaro/léto 2013. České publikum ji bude moct naživo vidět hned po jejím odprezentování na fashion weeku v New Yorku.

 

Dreft Fashion Week 2012 1

 

Další zářící návštěvou DREFT FASHION WEEKU 2012 bude jihoamerická supermodelka Valeria Mazza. Tu budete možná moci zahlédnout přímo v místě konání - exkluzivní hosté si modelky užijí v Rezidenci primátora hlavního města Prahy a v Salmovském paláci, široká veřejnost ve stanu na Alšově nábřeží, který bude fungovat jako dějiště přehlídek od 21. - 23. září.

Právě ve stanu na Alšově nábřeží bude k vidění hned několik velmi zajímavých prezentací. 21. září od 16:00 se prostor zasvětí přehlídce ateliéru Josefa Ťapťucha, profesora na VŠUP, hned o hodinu později, tedy v 17:00 si molo zabere Jindra Jansová, vítězka soutěže Dreft Black Card.

Mladým talentům se nevyhnete ani 22. září. V 15:00 si další z nich můžete prohlédnout na přehlídce Young Talents. O den později, 23. září, se předvede i druhý známý ateliér pražské VŠUP - ateliér designu a obuvi Liběny Rochové. Po skončení této přehlídky v 18:00 vběhnou na molo opět další vycházející hvězdy české módy, tentokrát ti, kteří prošli sítem jednoho z partnerů, automobilky Audi.

Velká akce se odehraje také přímo v útrobách pražské VŠUP. Její studenti spolu s dalšími návrhářkými esy si tam otevřou Pop-Up store. Od 17. - 23. září v něm budete moci nakupovat až do padnutí.

Mezi doprovodnými programi nechybí ani dnes velmi oblíbený Fashion Talk. Promluvit si budete moci hned několikrát. 17. září nezmeškejte přednášku Alexandra Herchcovitche, 21. září si přijďte pohovořit se zmiňovanou Valerii Mazzou a pokud se chcete ještě navíc dozvědět něco o historii džín, zapište si datum 22. září. Od 11 hodin si o ní můžete poslechnout přímo v přehlídkovém stanu s Eugeniem Bramerinim.

 

Kompletní program této události si můžete prohlédnout na www.dreftfashionweek.cz

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál