autor:

Designblok Dreft fashion week 2011

kategorie:
Módní přehlídka
Obecní dům, rezidence primátora hl. města Prahy a Šporkovského palác, Praha
cena vstupného:

Designblok Dreft fashion week 2011

Letošní pražský Designblok (4.-9. října ve dvou Superstudiích, Futurama v Karlíně a Hybernská v centru Prahy vedle Masarykova nádraží) dostane svého módního brášku, bezesporu zajímavá akce s názvem Designblok Dreft fashion week (5. - 9. října 2011), chce splňovat náročné parametry fashion weeků světové úrovně.

Hlavními lákadly se stane host této akce topmodelka Petra Němcová. Secesní chlouba Prahy- Obecní dům, rezidence primátora hl. města Prahy a Šporkovského palác se stanou místem kde se budou odehrávat módní přehlídky. V Obecním domě se uskuteční všechny přehlídky (Riegerův a Sladkovského sál) i výstava šperků a hodinek („jewelry room“ v Primátorském salonku). Rezidence primátora byla vybrána pro soukromé prezentace zahraničních tvůrců. Za zlatý hřeb celého projektu lze označit Grand Gala Evening pořádaný v pátek 7. října ve Smetanově síni Obecního domu, kde bude prezentován jedinečný průřez špičkovou světovou a českou módou.

Designblok Dreft fashion week 1

Designblok Dreft fashion week 2011

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál