autor:

Check Czech Fashion Show 2013 se blíží!

kategorie:
Módní přehlídka
Technická 6, Praha 6
cena vstupného:
110-150 Kč

Check Czech Fashion Show 2013 se blíží!

V pořadí již třetí Check Czech Fashion Show se blíží závratnou rychlostí! Přípravy jsou v plném proudu a už teď je jisté, že půjde o ojedinělou akci. Projekt Check Czech Fashion dlouhodobě podporuje mladé české návrháře, a tak není divu, že i na své show v Národní technické knihovně představí právě je!

Odborná porota rozhodla, že ve čtvrtek 7. 3. 2013 od 20 hod. svou tvorbu představí Denisa Dovalová, Monika Vaverová, Michaela Čapková, Vendula Niklová, Petra Ptáčková a Kristina Synek. Kromě módní přehlídky návštěvníky čeká hudební vystoupení smyčcového kvarteta KUOPPA a do poslední chvíle utajovaný křest. Tváří akce, jejíž vizí je propojení mladých talentů, se stala Česká Miss World 2012 Linda Bartošová. Třešničkou na dortu je pak hudební doprovod k módní přehlídce, který složila kapela Bek Ofis exkluzivně pro Check Czech Fashion Show 2013! Celým večerem hosty provede charismatický moderátor Poeta.

 

Check czech 1b

Partneři akce: TONI&GUY Hairmeetwardrobe, Le Premier, MAXIS, a.s., Bek Ofis, Bohemic.com, WORN, Proti Šedi

Předprodej lístků: http://checkczechfashion.cz/6163/predprodej-listku-na-ccf-show

plot-600

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál