Zobrazit popis sekce

Kalendář akcí

Tipy na kulturní akce, kalendář toho zajímavějšího.

autor:

HB Charity Bazar 2012

kategorie:
Kalendář akcí
DSC, Václavské náměstí 15, Praha
cena vstupného:

HB Charity Bazar 2012

sediva-cara

Nakupování může pomáhat. Samozřejmě, obyčejně pouze odlehčuje peněžence a nataženým nervům, ovšem v případě charitativního bazaru zpod taktovky Barbary Nesvatbové a Olgy Dvořákové pomáhá skutečně reálně. V letošním roce jdou všechny vybrané finance na vybavení chráněných bytů a domovů pro lidi s postižením, navíc i ve prospěch sdružení Dobrý Anděl, které pomáhá lidem postiženým rakovinou.

Účastnit se této charitativní akce vás nezahřeje pouze u srdce, potěší i vaše oči a šatník. Známé osobnosti ze světa módy i umění věnují bazaru své oblečení a doplňky. Tradičně jsou k vidění značky Louis Vuitton, Donna Karan, Chanel, Max Mara, Versace či Valentino, a jinak tomu nebude ani tento rok.

Loňský ročník se podařilo vybrat 364 tisíc korun, které významně podpořili klienty s mentálním postižením ústavu Zahrada na Kladně. Přijďte v úterý 27. listopadu do galerie DSC Project Space a dokažte, že i takto významná částka jde ještě navýšit.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál