autor:

Prague Pride 2011

kategorie:
Festival
, centrum Prahy
cena vstupného:

Prague Pride 2011

Festival tolerance v Praze! Prague Pride 2011 je obdobou festivalů pořádaných v západních zemích, které probíhají v různých formách v největších evropských městech. Celý koncept akce vzešel z gay a lesbické komunity, která jej nyní organizuje i v Praze. Jde o formát, který má v celém světě již svou jasnou podobu a historii a všude bývá jakýmsi svátkem pro širokou veřejnost. Festivaly Pride se pravidelně pořádají v metropolích celé Evropy a Praha je posledním hlavním městem Evropské unie, ve které se festival hrdosti a tolerance doposud nepořádal.

dvojita cara

PRAGUE PRIDE 2011 - NEBOJTE SE!

dvojita cara

Od středy 10. srpna do neděle 14. srpna 2011 proběhnou sportovní akce, výstavy, divadelní a filmová představení, prohlídky města s turistickým průvodcem, organizuje se vyjížďka parníkem, workshop pro zaměstnavatele a personalisty na téma genderové různorodosti, piknik, dětský den, koncipované večírky, taneční a tematické párty v mnoha pražských klubech a barech.Organizátoři počítají také s účastí mimopražských i zahraničních návštěvníků. Program festivalu vyvrcholí v sobotu 13. srpna průvodem a koncertem. Brzy odpoledne projde centrem Prahy slavnostní průvod, kterého se zúčastní jak jednotlivci, tak společnosti a organizace. Cesta povede na Střelecký ostrov, kde se na koncertu představí několik českých i mezinárodních hvězd, například Charlie Straight, Anna K nebo Jimmy Somerville.

sediva-cara

V sobotu 13. srpna 2011 odpoledne na Střeleckém ostrově

Jimmy Somerville (UK)
Kazaky (UA)
Charlie Straight (CZ)
Tonya Graves (CZ+USA)
Helena Zeťová (CZ)
Leona Machálková (CZ)
Jana Koubková (CZ)
Jiří Ševčík & Pirate Swing Band (CZ)
Peter Vojnar (CZ)
Peter Freestone (CZ+UK)
Norbert Peticzký (SK)

sediva-cara

Podrobný program na jednotlivé dny a další informace o první Prague Pride 2011 jsou k dispozici na www.praguepride.cz.

Prague Pride 2011 logo

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Klip dobrej jen to vypadá že chlapec místo vlaječky drží v ruce šroubovák který neváhá použít na svého souseda s kšandama:)

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist