autor:

Fotofestival Moravská Třebová 2011

kategorie:
Festival
, Moravská Třebová
cena vstupného:

Fotofestival Moravská Třebová 2011

 

Fotofestival Moravská Třebová
25. 6. – 31. 8. 2011

„Obrazy Vaší fantazie“

Fotofestival Moravská Třebová je festival věnující se fotografii a pravidelně se koná už od roku 2000. V tomto roce budou na festivalu představeny práce jak jednotlivých fotografů, tak i fotografických združení. Fotofestival Moravská Třebová 2011 je přehlídkou umělecké fotografie, na které se představují umělci z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Zahájení proběhne 25. 6. 2011 za účasti předních osobností české fotografie, kteří obohatí program nejen o svá díla, ale i o zajímavé přednáškové bloky.

Součástí programu zahajovacího dne bude také tradiční soutěž Salon na šňůrách, kde mohou zájemci vystavit své fotografie. Vítěze pak vybere odborná porota.

Zakladatelem celého fotofestivalu byl třebovský fotograf Rudolf Zukal, kterému se podařilo realizovat 10 ročníků, během nichž se vystřídali fotografové jako V. Birgus, J. Štreit nebo R. Košťál. Letošní ročník je proto poctou tomuto významnému muži za přínos do kulturního dění regionu Moravské Třebové.

Rudolf Zukal *1935 †2010

 

Fotofestival Moravská Třebová 1

 

sediva-cara

12. ročník FOTOFESTIVALU Moravská Třebová startuje fotografickou soutěží!

predel-worn-nuzky25. 6. 2011 odstartuje již 12. ročník Fotofestivalu Moravská Třebová, což je jeden z nejvýznamnějších festivalů umělecké fotografie v České republice. Novinkou letošního ročníku je velká internetová fotosoutěž. Jednotným tématem je „člověk“. Do soutěže může zaslat svoji fotografii kdokoli přes formulář na webových stránkách www.fotofestivalmt.cz do 20. června.

„Vítěze soutěže vybere odborná porota složená z významných osobností české fotografie, které přislíbily účast na Fotofestivalu Moravská Třebová. Můžu prozradit, že je mezi nimi např.
fotografka Sára Saudková,“ sdělila PR manažerka Lucie Mičková.

Autoři nejlepších fotografií si odnesou poukázky na fotografické služby a další hodnotné ceny.

 

foto festival

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál