autor:

Design & the City v pasáži Černá Růže

kategorie:
Festival
Pasáž Černá Růže: Na Příkopě 12, Praha 1
cena vstupného:
zdarma

Design & the City v pasáži Černá Růže

Již podruhé hostí pasáž Černá Růže prodejní prezentaci současného mladého užitého umění Design & the City. Pasáž zaplní okolo třiceti tvůrců, kteří návštěvníkům představí své produkty. Najdete zde oděvy, šperky, nejrůznější oděvní doplňky, ale i drobnosti pro Váš interiér.

Můžete se opět těšit na limitované kolekce oblečení a doplňků značky no. návrhářky Hany Zárubové, na jednoduchou eleganci MML Moniky Novákové nebo Sophistic Veroniky Benešové. Na ženskost narazíte u značky Barbora, pro muže pak připravila svou kolekci Anna Barošová. Nově se na akci představí například tašky Playbag, designové samolepky a tapety na zeď Sofistick, značka Flamingopark, oděvní designérka Jana Minaříková a další. Z Francie dorazí česká módní návrhářka působící v Paříži Kateřina Geislerová. Ze Slovenska pak přijede Petra Poórová nebo Bevisible. Pro chvíle odpočinku nebude chybět ani kavárna s barem.

sediva-cara

Tagy: sperky

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál