autor:

Playlist - Late Harvest Crew

kategorie:
Playlist
publikováno:
počet komentářů:
1
Playlist - Late Harvest Crew

late harvest crew playlist

ram-horni

Loading the player...

 

Late Harvest Crew - Houpy Houhoupyhou

1FLOSSY - Intro
2FLOSSY - Perverse Pleasure
3HALLUCIGEN feat. POTENT WHISPER - Pathway
4DARSICK - Moments
5MR. MOODS - A Romantic Affair
6TOMY .45 - Down The River
7DRYMAN SOUND - Kiribat
8HIMURO YOSHITERU - Empty Packet
9YOGI RULEZ feat. WAZBA - Houpy Hou
10ECCOLAB - Melted
11CEFAPLOID 9000 - Carabid

sediva-cara

Late Harvest Crew je partička českých nezávislých elektronických producentů tvořících ve skrytu svých obýváků, která vznikla jednoho slunečného odpoledne roku 2008 v Londýnské ulici při sklence vína… Tato skupina poskytla Worn magazínu svou nejnovější kompilaci Houpy Hou, kterou si právě teď a tady můžete poslechnout.

Dosud se Late Harvest Crew podařilo vydat 5 kompilací, které byly prezentovány v různých českých rádiích. Spolupracují tak, že si určí téma kompilace, stanoví datum odevzdání songu a pak už se jen čeká, až jednotlivé tracky dorazí a dají se dohromady. Zvláštní na tom je, že přesto, že nikdo ze zúčastněných dopředu neví, co udělali ostatní tvůrci, daří se dávat dohromady věci, které každou kompilaci sjednotí v celek. Spolupráce je kouzelná tím, že mezi tvůrci funguje jakási soudržnost. Na kompilace zve LATE HARVEST CREW i hosty, pokaždé jiné. Dávají tím prostor podle nich zajímavým producentům, kteří tak mohou prezentovat svá dílka. Poslední kompilace Houpy Hou by se rovněž měla objevit v připravovaném českém filmu Czech Made Man s Janem Budařem v hlavní roli.

Základními tvůrci Late Harvest Crew jsou: Yogi Rulez, Flossy, Hallucigen, Eccolab, Bluescreen, Tomy .45 a Dryman Sound.

predel

K příjemnému poslechu ještě pár otázek na člověka, který to má celé na triku... Koline, řekni nám, co zrovna teď posloucháš?

Kolin:  Momentálně hlavně věci okolo dubstepu…myslím si totiž, že je to směr, který je za poslední dva roky asi nejprogresivnější, dokázal otevřít dveře k cestě hledání nového zvuku…

Co dalšího plánujete s Late Harvest Crew, existuje nějaký cíl nebo přání, kam byste se chtěli dostat?

Kolin: V současné době připravujeme další kompilaci, Příběh Sběrače.  Velký rozdíl oproti všem předcházejícím tkví v tom, že se bude jednat o sérii 7 animovaných klipů, které budou navzájem propojeny do jednoho velkého příběhu. Hudba k nim je hotová a nyní mají celou věc v rukou animátoři, kteří dotvoří vizuální část… Rádi bychom to prezentovali již tento podzim např. na festivalech FAMU, Amenic Festu apod.

Kde se lidé, kterým se vaše hudba zalíbí, ještě můžou setkat s vaší tvorbou?

Kolin: Protože drtivá většina producentů jsou tzv. domácí kutilové, zastihnout živě kohokoliv z nás je velice obtížné, každopádně na našem webu www.lateharvest.cz budou vždy informováni o tom, co nového chystáme a co se právě děje.Díky Late Harvest Crew za poskytnutí jejich kompilace a teď už jen příjemný poslech.

late harvest recordings

Tagy: hudba playlist

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Příjemné, hodně poslouchtelné od začátku až do konce a potom zase dokola!

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist