autor:

Zpívající modelky? Ano, Cara Delevingne umí!

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
5
Zpívající modelky? Ano, Cara Delevingne umí!


Cara Delevingne je čerstvě jedenadvacetiletá Angličanka, které je tento rok všude plno. Nafotila obálku britské edice magazínu Vogue, procházela se po molech snad všech návrhářů, kteří v Londýně či New Yorku na týdnech módy prezentovali své nové kolekce, září v kampani Fendi a Saint Laurent, taneční nadání v podobě Harlem Shakeu předvedla spolu s kolegyní Jourdan Dunn a ve filmové adaptaci románu Anna Karenina zkusila i herectví.

Zpívající Cara Delevingne

Cara sama o sobě říká, že má vyšší ambice než modeling a to potvrzuje i její nejnovější počin, tentokrát ve světě hudby. Se svým dlouholetým kamarádem Willem Heardem nazpívala duet ´Sonnentanz´ (The Sun Don´t Shine) a píseň doprovodila svým krásným melancholickým vokálem.

Will se také zmínil o tom, že Cara umí skvěle hrát na kytaru, takže kdo ví, možná se brzy dočkáme alba od zpívající modelky / herečky / tanečnice / kytaristky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


5 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • Mě se líbí, kéž bych uměla taky tak zpívat a navíc se to dalo poslouchat...

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Aspoň nehlásá mír a svobodu jako ostatní Miss World / Universe / International a podobný...!

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • No, Cara je moje oblíbená modelka a schválně si s ní pusťte nějaký rozhovor nebo interview. Je extrémně vtipná a energická.

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Anonyme, podívej se kde a jak se ještě objevila a jak tam vypadá a možná změníš názor. Čau

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • A co umí ještě? Nechápu že je slavná jako modelka, když vypadá jako strašidlo.. Od kdy jsou ideálem krásy holky s obočím jak knírač vážící 40 kilo?

    0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist