autor:

YELLE a jejich nová deska Safari Disco Club

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
1
YELLE a jejich nová deska Safari Disco Club

Francouzská hudební formace YELLE vydala po bezmála čtyřech letech nové album. Safari Disco Club je jejich druhý počin a vyšel ve Francii teprve před pár dny.

YELLE- Safari Disco Club (Label: Barclay Records)

YELLE Safari Disco Club

Electropopová princezna Yelle se stala známou v roce 2005 poté, co na svém MySpace zveřejnila píseň Short dick Cuizi. Přesně za dva roky vyšla tato píseň na jejím prvním albu Pop Up pod názvem Je veux te voir a stala se hitem.

YELLE ovšem není jen krásná Francouzka Julie Budet, která jako svůj umělecký pseudonym používá francouzský feminizovaný akronym ke zkratce YEL- You Enjoy Life. Recenze, neoficiální biografie a někdy i samotní posluchači často opomíjejí zbylé dva členy skupiny, kterými jsou producenti GrandMarnier (bicí, doprovodné vokály) a Tepr (klávesy, doprovodné vokály). Dnes, bezmála po čtyřech letech, se fanoušci francouzského electropopu dočkali. Teprve před pár dny, konkrétně 14. března, vydali YELLE svou druhou desku Safari Disco Club. Jste zvědaví, jak se jim povedla?

YELLE - Safari Disco Club & Que veux-tu, režie: Jérémie Saindon

Safari Disco Club má celkem 11 skladeb, včetně stejnojmenného singlu a osmiminutového videoklipu hned dvou písní najednou. I dnes, ve velké produkci kvalitní hudby, máte hned po prvním poslechu pocit, že tohle je něco výjimečného. Hudba je melodická, texty nevinné, nostalgické, a i když jim nerozumíte, ve francouzštině příjemné k poslechu. Celek je naprosto geniální a vy si ho tak užijete ráno při vstávání, přes den v hromadné dopravě nebo v autě, večer ve vaně a přes noc na party, která určitě neskončí dřív než za svítání.

Další hudba z francouzské hudební produkce? Kitsuné Parisien

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist