autor:

Woodkid míří na pražský Electronic Beats festival

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Woodkid míří na pražský Electronic Beats festival

Woodkid - Iron ep

sediva-cara

Nová hvězda na hudební scéně, francouzský režisér, výtvarník, hudebník a zpěvák, Yoanne Lemoine se chystá vystoupit na letošním ročníku Electronic Beats. Zahraje v sobotu 5. května v divadle Archa. Yoann Lemoine je známý především svými videoklipy, které dělal například pro takové hvězdy jako je Katy Perry, Taylor Swift, Moby, Lanu Del Rey nebo pro jeho spřízněnou kapelu The Shoes, se kterými také občas hraje. Minulý rok si ale už asi řekl, že té práce pro různé kapely a zpěváky už bylo dost a tak si vytvořil také svůj vlastní hudební projekt. Nazval ho Woodkid a svým prvním singlem Iron a především jeho naprosto dokonalým videoklipem se dostal do povědomí mnoha fanoušků kvalitní muziky a už se vezl. Já osobně jeho klip k Iron, který si samozřejmě sám režíroval, považuji za jeden z nejlepších klipů na světě.

Jinak také určitě skoukněte jeho reklamní spoty, za ten na podporu užívání ochrany při sexu dostal snad desítky cen. A kdo rád fotíte, tak určitě na jeho stránkách zajeďte do kolonky „Photography“. Yoanne hodně fotí v Americe, jsou to takové fotky jak od Stephena Shora ze začátku barevné fotografie, občas dost hipsterské, ale každopádně mají atmosféru. Woodkid vydává v dubnu nový singl Run Boy Run a hned poté by mělo následovat celé album Golden Age. Myslím, že se máme na co těšit. Vím, že například v Praze ho zná snad celá umělecká scéna. Takže v Arše bude asi narváno. Spolu s ním ještě na Electronic Betas vystoupí Whitest Boy Alive, projekt jednoho z klučinů z docela slavných Kings of Convenience, kanaďanka s podivným názvem Grimes nebo legenda britského rapu Mike Skinners z The Streets! Takže kupujte lístky co nejdřív.

sediva-cara

Woodkid - Iron

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál