autor:

Vyhrajte lístky na koncert Jessie Ware v Praze

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
Vyhrajte lístky na koncert Jessie Ware v Praze

 

 

 

Soutěž o lístky!

 

Ve čtvrtek vystoupí v Praze v Paláci Akropolis zpěvačka Jessie Ware, doprovodí ji kapela Artami. Jestli se vám Jessie líbí jako nám, máte samozřejmě dobrý hudební vkus, což stojí za naší pozornost a podporu. Máme tady připravené dva páry vstupenek, které chceme někomu dát.

Co za to? Je to poměrně jednoduché. Nedávno jsme tu postovali video, jak Jessie Ware jezdí po Londýně v novém Fordu Fiesta a připravuje se na večerní mejdan. Teď chceme, abyste se svezli vy, aspoň virtuálně. Stačí, když půjdete sem na tuto aplikaci. Tam se kliknutím na "Generovat" podívejte, kam si zajedete s Fiestou vy. Až se projedete, tak stčí poslat e-mail na adresu contact@viceczech.com s předmětem "Jessie Ware - Worn" a do těla mailu napište aspoň jeden facebookový status, který se vám ve videu objevil. Jo, a video můžete nasdílet na facebook. A je to. Uzávěrka je ve čtvrtek v 10.00.

 

Hodně štěstí!

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál