autor:

VR/Nobody a Aid Kid Dj zahrají zítra set na Střeleckém ostrově

kategorie:
Hudba
publikováno:
počet komentářů:
0
VR/Nobody a Aid Kid Dj zahrají zítra set na Střeleckém ostrově

Hudební večírky časopisu Headliner už se zapsaly do povědomí letošního kulturního léta v centru Prahy.

Patří k nim skvělá atmosféra pontonu na Střeleckém ostrově, panorama s výhledem na Vltavu, nábřeží i Pražský hrad, unikátní ‘meeting point’, namražené drinky, grill a v neposlední řadě i kapely a Djs. Navíc se startem v příjemných 18h.

FB event najdete ZDE

 

VR Nobody 1


Na úterý 28.7. přijali pozvání VR/Nobody. Přestože přes léto v Praze kvůli plánovanému samostatnému koncertu v září moc hrát nechtějí, rozhodli se naše akce podpořit speciálním setem se zpěvem.

Dvojice Jakub Strach aka NobodyListen a zpěvák Václav Rouček jsou jednou z nejambicióznějších mladých kapel na současné klubové scéně. Hype kolem nich je impozantní a jejich debutová deska Yet patří bezpochyby k tomu nejzajímavějšímu, co u nás za posledních pár let vzniklo.

Emo downtempo nakažené elektronickým R&B? Proč ne. Přečtěte si pozitivní recenze jejich prvotiny a máte-li pár minut nazbyt, dejte si i jejich luxusní videa. Celé to působí velmi dotaženým dojmem a o talentu obou nemůže být pochyb.

https://soundcloud.com/vr-nobody

VR Nobody 2Druhým hostem, který celý večer otevře svým Dj setem, je mladý producent Ondřej Mikula aka Aid Kid. Respektovaný hudební publicista Karl Veselý o něm napsal následující: “Aid Kidovy tracky nejvíce připomínají tvorbu Jona Hopkinse, který také nemá problémy vpustit do svých beatových kompozic vlivy post-rocku nebo shoegaze. Jeho hudba nezakrývá chlad elektronické produkce, ale emoce, které si do jeho skulptur dosazujeme jsou zcela lidské.”

https://soundcloud.com/aid-kid

FB event najdete ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál